Трубки термоусаджувальні високовольтні

Трубки термоусаджувальні високовольтні

Трубки термоусаджувальні високовольтні

Термозбіжні трубки високовольтні 10 кВ і 35 кВ (розраховані на напругу до 10 кВ та 35 кВ) призначені для електричної ізоляції мідних та алюмінієвих шин на електротехнічних підстанціях, у шафах розподільчих пристроїв та в сполучних муфтах. Можуть бути використані для зовнішньої установки.

Основними опціями високовольтної термоусадки можна вважати:

  • Захист від поверхневого пробою та забезпечує відмінну електричну ізоляцію провідників;
  • Захист струмопровідної шини від хімічної корозії, спричиненої концентрованими кислотами, лугами, солями, розчинниками тощо;
  • Запобігання коротким замиканням та відмовам високовольтного обладнання, викликаним зовнішніми впливами;
  • Вирішення проблеми ізоляції шин усередині шинопроводу, особливо при обмеженому просторі, дозволяє зменшити відстань між високовольтними шинами;

Матеріал: Виготовляються з міцних та довговічних поліолефінів. Демонструють стійкість до ерозії, негативних погодних умов, сильного ультрафіолетового випромінювання.

Трубка термозбіжна антитрекінгова: Ще один вид високовольтної термозбіжної трубки, відмінність якої полягає у стійкості до явища трекінгу, впливу ультрафіолетових променів та екстремальних погодно-кліматичних умов за рахунок використання у виробництві особливого трекінгостійкого поліолефіну.

Трекінг - це процес поступового утворення провідних вугільних доріжок на поверхні зовнішньої ізоляції термозбіжних трубок внаслідок спільного впливу електричної напруги, вологості та забруднень.

Повний опис
Згорнути