Термоусаджувальні трубки (термоусадка)

Термоусаджувальні трубки (термоусадка)

Товарна група: Трубки термоусаджувальні (термоусадочні). 

Торгова марка: Takel, Reliance. 

Типи трубок: 

1. Термоусаджувальні трубки стандартні - це трубки з нормальною товщиною стінок, і без клейового шару. Товщина стінок таких трубок залежить від розміру трубки, тобто пропорційно збільшується зі збільшенням номінального розміру трубки. Стандартні трубки, як правило, мають коефіцієнт усадки 2:1, але в асортименті тм Reliance є термоусадочні трубки з коефіцієнтом 3:1 без клейового шару. Також трубки даної групи класифікуються за типом виконання і поставки: 

  • Термоусадка в вигляді безперервної трубки, намотаної на рулон (бухту); 
  • Термоусадочна трубка в відрізках 1 метр, що поставляється в метрових упаковках. 

2. Термоусаджувальні трубки з клеєм містять клейовий шар, і діляться на різні підвиди залежно від товщини стінок і коефіцієнта усадки: 

  • Трубки термоусаджувальні клейові з різними коефіцієнтами усадки (2:1, 3:1, 6:1). Товщина стінок таких трубок до усадки значно більша, ніж у стандартних термотрубок, але менша, ніж у клейових трубок средньостінних і товстостінних; 
  • Трубки з клеєм средньостінні; 
  • Трубки з клеєм товстостінні. 

3. Високовольтні термоусаджувальні трубки мають високу щільність матеріалу і велику товщину стінок, але не містять клею. Термоусадочні трубки високовольтні представлені двома основними видами: 

  • Трубки термоусадочні на 10кВ; 
  • Трубки термоусадочні на 35кВ.

4. Трубки термоусаджувальні стійкі до олив, палива та підвищених температур виготовлені з матеріалу зі спеціальним складом, який забезпечує їхню стійкість до вказаних речовин і температур, що перевищують стандартний температурний режим для термоусадкових трубок.

Повний опис
Згорнути