Наконечники кабельні силові

Наконечники кабельні силові

У даній категорії представлені: наконечники для силових дротів і кабелів: мідні, мідні луджені, алюмінієві та мідно-алюмінієві.

Наконечники кабельні силові застосовуються для окінцювання мідних і алюмінієвих дротів і кабелів, і їх приєднання до контактних груп з гвинтами (болтами).

Силові наконечники виготовляються з двох металів: мідь і алюміній, для мідних і алюмінієвих дротів і кабелів відповідно.

Також існують наконечники силові мідно-алюмінієві (DTL), які використовуються для окінцювання алюмінієвих проводів і приєднання їх до контактних груп, виконаних з міді або латуні.

За сучасними стандартами силові наконечники, виготовлені з міді, повинні бути покриті лудінням, для запобігання окислення міді. Більшість силових мідних наконечників тм «Takel» і тм «Reliance» поставляються з лудінням, але для бажаючих є наконечники мідні без лудіння.

Силові наконечники призначені як для одножильних, так і для багатожильних дротів і кабелів.

Всі наконечники силові повинні встановлюватися на дрот / кабель методом опресування (обтиску) за допомогою спеціалізованого обпресувального інструменту, який можна вибрати в розділі: Інструменти

Повний опис
Згорнути