Арматура для монтажу СІП

Арматура для монтажу СІП

Арматура для монтажу СІП

Призначення: Арматура СІП – це спеціальні пристрої, які використовуються для кріплення СІП (самонесучого ізольованого дроту) на фасаді будівлі або опорах, для розведення електромережі, під'єднання споживачів, з'єднання з оголеними проводами під час переходу з неізольованої високовольтної електролінії на СІП.

Різновиди арматури для СІП представлені торговою маркою TAKEL:

Затискачі проколюючі - затискач використовується для введення електрики, підключення до повітряної лінії електропередач без зняття напруги (без відключення). Основним елементом затиску є контактна пластина із гострими зубцями. При монтажі вони проколюють ізоляцію магістрального дроту та відгалужувальної жили, забезпечуючи електричний контакт. Затискачі попередньо змащені контактним мастилом.

Стрічка бандажна-використовується для кріплення гаків, кронштейнів та інших кріпильних та несучих елементів на різних опорах, будівлях та спорудах при монтажі СІП. Ширина стрічки становить 19 мм, а товщина 0,7 мм, поставляється в бухтах по 30 і 50 м.

Скріпа для бандажної стрічки - застосовується під час монтажу гаків та кронштейнів на опорах ЛЕП, виконуючи функцію фіксування бандажної стрічки. Розділяється на 2 види: бугель (з зубцями дозволяють утримувати посилені навантаження) і L-подібна скріпа, яке призначене для кріплення на проміжних опорах.

КБУ (Крюк Бандажний Універсальний для СІП) -універсальний пристрій за допомогою якого можна підтримувати натяжні затискачі, що підтримують, до плоских стін будівель і фасадів споруд, круглих і прямокутних опор.

Затискачі анкерні- застосовуються для кріплення СІП з натягом на опорах і стінах будівель. Відмінність у затискачах полягає в номінальному діапазоні перерізів, з яким його можна використовувати.

Розділ представлений Огороджувальною стрічкою шириною 72 мм і довжиною 100 і 200 м, а також стрічкою сигнальною «Обережно Кабель» шириною 150 мм і 300 мм і довжиною 100 і 250 м.

Повний опис
Згорнути