Трубки термоусаджувальні оливостійкі та термостійкі

Трубки термоусаджувальні оливостійкі та термостійкі

Трубки термоусаджувальні стійкі до масел і палива: Термоусаджувальні трубки типу HST-DR – це трубки стійкі до дизельного, а також інших видів палива, мастил, гальмівних рідин та інших хімічних речовин. Трубки термоусаджувані HST-DR мають певну стійкість до хімічних речовин так само і за підвищеної температури.

  • Трубки HST-DR виготовлені з матеріалу, що пригнічує процес горіння.
  • Діапазон робочих температур у виробів даної серії вищий, ніж у інших видів термоусаджувальних трубок, а саме від - 75 до 150.

Трубки термостійкі термостійкі (до 150°С): Це гнучкі труби, що термоусаджуються, не підтримують процес горіння, що зберігають діелектричні властивості і еластичність в процесі експлуатації, і мають стійкість до підвищених температур (до 150°С).

Застосування: Трубки термоусаджувальні маслостійкі та термостійкі застосовується в електротехнічній, автобудівній, суднобудівній та інших галузях промисловості. Можуть використовуватися для герметизації місць з'єднання проводів, ремонту пошкоджень та підключення проводів до роз'ємів в умовах підвищеної температури експлуатації та несприятливих середовищ.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно з вимогами ГОСТ 17675-87.

Повний опис
Згорнути