Наконечник вилковий розрізний FB 1.5-2.5/6

Наконечник вилковий розрізний FB 1.5-2.5/6

Артикул: RE11536
Brand: Reliance
Найменування скорочене FB 1.5-2.5/6
∅D: 6,5
W:
L:
Один. вимір. 500 шт.
Перетин номін., мм² 1,5-2,5
Для болтів розміром M6
Матеріал Латунь
L₁:
T:
Кіл-ть в пачці 500

Write a review

Note: HTML is not translated!

Тип наконечника: вилковий без ізоляції розрізний.

Призначення: для окінцювання багатодротяних провідників і приєднання їх до різних пристроїв, в тих випадках, коли утруднено застосування кільцевих наконечників.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

Метод монтажу: обпресовування.

Температура експлуатації: від -50 до +100 С°.

Напруга номінальна: 400В.

  • Вилкові наконечники серії FB мають конструкцію, яка дозволяє наконечнику після приєднання до контактної групи не займати зайве місце навколо гвинта.
  • Наконечники латунні розрізні тм Reliance виробляються в Туреччині.
  • Виготовляються з латуні з вмістом міді не менш 65%. Якісна латунь забезпечує наконечникам високі показники електропровідності і пластичності.
  • Висока пластичність матеріалу робить процес обпресування якіснішим і менш енергоємним, що також призводить до меншого спрацьовання інструменту.
  • Неізольовані вилкові наконечники (в порівнянні з ізольованими) можуть застосовуватися в більш широкому діапазоні температур, як знижених, так і підвищених.
  • Двоконтурне обпресовування наконечників. Наконечник латунний розрізний в хвостовій частині має два контури з різним рівнем висоти прапорців. В контур з низьким рівнем вводиться зачищена ділянка проводу, а в контур з високим рівнем провід з ізоляцією.
  • Наконечники прапорцеві (розрізні) мають підвищені вимоги до правильного підбору «складових коректного обпресування» (тип і розмір матриці інструменту, реальні розміри проводу і наконечника).