Наконечники та гільзи болтові алюмінієві луджені

1. Наконечники болтові алюмінієві луджені;

2. Гільзи болтові алюмінієві луджені.

Наконечники і гільзи для кабелю зі зривними болтами тм Reliance - це професійний підхід до окінцювання та з'єднання силового кабелю, виготовленого з алюмінію. Вони являють собою високотехнологічні вироби, які мають ряд переваг, в порівнянні зі звичайними силовими наконечниками, розрахованими на обпресовування:

- Виготовлені з алюмінію високої щільності, і мають захисне покриття (лудіння), яке захищає алюміній від окислення протягом всього терміну служби наконечника.

- Містять всередині контактну пасту, яка після установки виробу на провід заповнює залишкові порожнечі і захищає з середини наконечник і кабель від процесів окислення.

- Є мультирозмірними. Наконечник і гільзу одного номіналу можна використовувати з декількома розмірами проводів (від 4 до 6 номіналів перерізу проводів для кожного виробу).

Поєднання мультирозмірності і великої площі контакту досягається за рахунок внутрішніх уставок. Для проводів початкових номіналів діапазону, заявленого для виробу, використовується уставка, яка зменшує внутрішній діаметр. Для застосування з проводами великих номіналів, внутрішня уставка витягується з наконечника (гільзи).

- Конструкція болтів розрахована для зриву головок при досягненні зусилля, що забезпечує надійну фіксацію наконечника на жилі кабелю.

- Болти також виготовлені з алюмінію. Однакова щільність матеріалу болтів, корпусу наконечника (гільзи) і проводу мінімізує ймовірність ослаблення фіксації виробу на кабелі в разі деформації через нагрівання.

- Розташування болтів в наконечнику зі зміщенням їхніх осей один до одного збільшує площу контакту, і механічну міцність з'єднання.

- Кожен болт має мінімум дві ділянки з меншим діаметром, завдяки чому зрив головки для різних розмірів кабельних жил відбувається в різних місцях, але не вище рівня корпусу.

- Отвір для кабелю розташований по центру, без зміщення до будь-якої зі стінок хвостовика (центрально-симетричне розташування), що робить розподіл напруженості електричного поля більш рівномірним.

- На внутрішній поверхні стінок є поперечна насічка (у вигляді різьблення), яка збільшує механічну міцність з'єднання наконечників і гільз з проводом.

- У наконечників контактні площинки зміщені нижче центральної осі наконечника.