Наконечник вилковий розрізний без ізоляції DJ441-6A

Наконечник вилковий розрізний без ізоляції DJ441-6A

Артикул: 500799
Brand: Takel
Найменування скорочене DJ441-6A
∅E: 6.2
L: 20.7
Один. вимір. 100 шт.
Перетин номін., мм² 0,5-0,8
Для болтів розміром М6
Матеріал Латунь
В: 10.8
L₁: 8.5
Кіл-ть в пачці 100

Write a review

Note: HTML is not translated!

Тип наконечника: вилковий без ізоляції розрізний.

Призначення: для окінцювання багатодротяних провідників і приєднання їх до різних пристроїв, в тих випадках, коли утруднено застосування кільцевих наконечників.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

Метод монтажу: обпресовування.

Температура експлуатації: від -40 до + 90 С°.

Напруга номінальна: 400В.

  • Неізольовані вилкові наконечники (в порівнянні з ізольованими) можуть застосовуватися в більш широкому діапазоні температур, як знижених, так і підвищених.
  • Двоконтурне обпресовування наконечників. Наконечник латунний розрізний в хвостовій частині має два контури з різним рівнем висоти прапорців. В контур з низьким рівнем вводиться зачищена ділянку проводу, а в контур з високим рівнем провід з ізоляцією.
  • Наконечники прапорцеві (розрізні) мають підвищені вимоги до правильного підбору «складових коректного обпресування» (тип і розмір матриці інструменту, реальні розміри проводу і наконечника).
  • Матриці інструменту для латунних наконечників мають двоконтурну конструкцію і односторонню спрямованість. Завжди потрібно дотримуватися спрямованості і поєднувати різні за рівнем контури хвостової частини наконечника і матриці інструменту.