Наконечник штирьовий плоский з ізоляцією DBV 2-14

Наконечник штирьовий плоский з ізоляцією DBV 2-14

Артикул: 500585
Brand: Takel
Найменування скорочене DBV 2-14
∅d: 2.3
W: 2.8
L: 24
Один. вимір. 100 шт.
Перетин номін., мм² 1,5-2,5
Матеріал Латунь з лудінням, ПВХ
L₁: 14
Кіл-ть в пачці 100
Колір ізоляції Синій

Write a review

Note: HTML is not translated!

Тип наконечника: штировий (штифтовий) плоский з ізоляцією.

Призначення: для окінцювання багатодротяних мідних провідників і їх приєднання до електротехнічним пристроїв з контактними групами, обладнаними притискними пластинами.

НЕ рекомендується застосовувати штирові плоскі наконечники в контактних групах пристроїв, в яких фіксація наконечника здійснюється за рахунок його притискання торцевою поверхнею гвинта, а не притискною пластиною.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

Метод монтажу: обпресовування (обтискається тільки хвостовий фланець наконечника).

Температура експлуатації: від -40 до +80 С°.

Напруга номінальна: 400В.

  • Кожен штировий наконечник DBV розрахований на діапазон перерізів проводів (див. в таблиці), що дозволяє використовувати менше номіналів наконечників для окінцювання провідників всіх перерізів від 0,5 до 6 мм².
  • Штифтові наконечники плоскі мають контактну частину в формі довгої прямокутної площинки, яка при фіксації в контактній групі з притискними пластинами, збільшує площу контакту.
  • Ізольований наконечник DBV має колір ізоляції згідно міжнародної системи кольорового маркування діапазонів номінальних перерізів провідників. Кожен діапазон позначається своїм кольором (див. в таблиці).
  • Металева частина наконечника має покриття (зовні і всередині) для захисту від процесів окислення наконечника і жил проводу після обпресування.
  • Пластикові фланці наконечників виготовлені з досить міцного і пластичного матеріалу. Обпресовування проводиться поверх пластикового фланця, який при цьому деформується, але зберігає свою цілісність і міцно тримається на наконечнику.
  • Металева частина, виготовлена ​​з латуні, забезпечує наконечнику більшу стійкість до згинання.