Наконечник штирьовий круглий з ізоляцією PTV 1.25-10

Наконечник штирьовий круглий з ізоляцією PTV 1.25-10

Артикул: 500611
Brand: Takel
Найменування скорочене PTV 1,25-10
∅d: 1.7
W: 1.9
L: 20
Один. вимір. 100 шт.
Перетин номін., мм² 0,5-1,5
Матеріал Латунь з лудінням, ПВХ
L₁: 10
Кіл-ть в пачці 100
Колір ізоляції Червоний

Write a review

Note: HTML is not translated!

Тип наконечника: штировий (штифтовий) круглий з ізоляцією.

Призначення: для окінцювання багатодротяних мідних провідників і їх приєднання до контактних груп електротехнічних пристроїв з отворами малих діаметрів.

НЕ рекомендується застосовувати штирові круглі наконечники в контактних групах пристроїв, в яких фіксація наконечника здійснюється за рахунок його притискання торцевою поверхнею гвинта, а не притискною пластиною.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація (не підлягає обов'язковому декларуванню) згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

Метод монтажу: обпресовування (обтискається тільки хвостовий фланець наконечника).

Температура експлуатації: від -40 до + 80 С°.

Напруга номінальна: 400В.

  • Штифтові наконечники PTV можуть називати наконечник-голка, так як вони мають контактну частину, що віддалено нагадує тонкий штир круглий в перетині.
  • Штирові круглі наконечники є відмінним рішенням там, де ввідні отвори контактних груп пристроїв менше в діаметрі, ніж підмикний кабель.
  • Кожен штировий круглий наконечник розрахований на діапазон перерізів проводів (див. в таблиці), що дозволяє використовувати менше номіналів наконечників для окінцювання провідників всіх перерізів від 0,5 до 6 мм².
  • Ізольований наконечник PTV має колір ізоляції згідно міжнародної системи кольорового маркування діапазонів номінальних перерізів провідників. Кожен діапазон позначається своїм кольором (див. в таблиці).
  • Металева частина наконечника має покриття (зовні і всередині) для захисту від процесів окислення наконечника і жил проводу після обпресування.
  • Пластикові фланці наконечників виготовлені з досить міцного і пластичного матеріалу. Обпресовування проводиться поверх пластикового фланця, який при цьому деформується, але зберігає свою цілісність і міцно тримається на наконечнику.
  • Металева частина, виготовлена ​​з латуні, забезпечує наконечнику більшу стійкість до згинання.