Наконечник кільцевої RV 2-10 з ізоляцією «Easy entry»

Наконечник кільцевої RV 2-10 з ізоляцією «Easy entry»

Артикул: 501622
Brand: Takel
Найменування скорочене RV 2-10 easy entry
∅E: 10.3
∅d: 2.2
W: 14.5
L: 31
Один. вимір. 100 шт.
Перетин номін., мм² 1.5-2.5
Для болтів розміром M10
Матеріал Мідь з лудінням, ПВХ
L₁: 11
Кіл-ть в пачці 100
Колір ізоляції Синій

Write a review

Note: HTML is not translated!

Тип наконечника: кільцевий з ізоляцією.

Призначення: для окінцювання багатодротяних мідних провідників і приєднання їх до пристроїв, що мають контактні групи з болтами (гвинтами).

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

Метод монтажу: обпресовування (обтискається тільки хвостовий фланець наконечника).

Температура експлуатації: від -40 до +70 С°.

Напруга номінальна: 400В.

  • Ізоляція «easy entry» відрізняється від звичайної ізолюючої манжети своєю конструкцією (див. креслення), яка дозволяє вводити багатожильний провід прямо всередину мідної втулки наконечника без упору в її стінки. Завдяки цьому, ймовірність пошкодження крайніх жил зводиться до мінімуму.
  • Кільцевий наконечник RV має колір ізоляції згідно міжнародної системи кольорового маркування діапазонів номінальних перерізів провідників. Кожен діапазон позначається своїм кольором (див. в таблиці).
  • Металева частина наконечника має покриття (зовні і всередині) для захисту від процесів окислення наконечника і жил проводу після обпресування.
  • Пластикові фланці наконечників виготовлені з досить міцного і пластичного матеріалу. Обпресовування проводиться поверх пластикового фланця, який при цьому деформується, але зберігає свою цілісність і міцно тримається на наконечнику.
  • Металева частина, виготовлена ​​з міді, забезпечує наконечнику кращу електропровідність в порівнянні з латунними наконечниками.