Майданчики для хомутів під гвинт

Майданчики для хомутів під гвинт

Призначення: для швидкого кріплення пластикових хомутів до будь-яких поверхонь за допомогою отвору кріплення в основі майданчика.

Матеріал: поліамід 6.6 (нейлон);

Температура монтажу від 0°С.

Робочі температури від -40 до +85 °С.

Колір майданчиків: білий та чорний.

Одиниця виміру (мін. норма відвантаження): упаковка зі 100 шт.

Майданчики тм Takel сертифіковані в Україні. Сертифікат №UA.PS.000920-20. Добровільна сертифікація згідно з вимогами ДСТУ EN 62275:2015

Монтажні майданчики з отворами по гвинти можна розділити на два види на тип корпусу:

1. Майданчики для хомутів квадратної форми. Перевагою таких майданчиків є кількість кріпильних пазів (чотири замість двох). Це дозволяє просувати хомути у майданчик у двох різних площинах. Можливий навіть одночасний монтаж двох хомутів в один майданчик через різні пари пазів.

2. Майданчики для кабельних стяжок прямокутної форми. Переваги таких майданчиків у порівнянні з квадратними майданчиками:

  • Велика механічна міцність;
  • Найменша площа на поверхні монтажу.

Прямокутні монтажні майданчики мають різну конструкцію, залежно від розміру. Майданчики малого та середнього розмірів мають повністю прямокутний корпус по всій висоті, а майданчики великого розміру (16х22мм) мають корпус, скошений донизу з метою економії місця на поверхні, до якої вони монтуються. Саме такі кріпильні майданчики для стяжок стали відомі під назвою «сідлоподібні майданчики».

Повний опис
Згорнути