Муфти та аксесуари термоусаджувальні

Муфти та аксесуари термоусаджувальні

Рукавички термоусаджувані з клеєм призначені для зміцнення, ізоляції та герметизації місць обробки кабелів з паперовою просоченою та пластмасовою ізоляцією.

Рукавички термоусаджувальні мають термоплавкий клей, який нанесений на внутрішню поверхню в манжеті і в пальцях. Під час усадки клей розплавляється, заповнює нерівності, допомагає зафіксувати рукавичку на кабелі та жилах і збільшує ступінь герметизації місця розбирання кабелю.

Стрічки термоусаджувані з клейовим шаром служать для ізоляції та герметизації місць ремонту пошкоджень електричних проводів та кабелів.

Так само може використовуватися для герметизації стиків і ремонту в різних повітроводах (з метою усунення витоків повітря). Має товщину: 0,8 мм, ширину у двох варіантах: 25 і 50 мм. Поставляється в рулонах по 5 м червоного або чорного кольору.

Ковпачки термоусаджувані (капи) призначені для пакування, ізоляції та герметизації кінців електричних проводів та кабелів, при їх зберіганні, транспортуванні та підготовці до монтажу. Також капи термоусаджувані можна одягати та садити трубки та труби, виготовлені з різних матеріалів, і мають різний профіль у перерізі (трикутний, квадратний, прямокутний).

Захищають від:

потрапляння вологи та окислення;

ультрафіолетового випромінювання;

механічні пошкодження.

Манжети ремонтні термоусаджувальні призначені для екстреного ремонту, герметизації та з'єднання кабельних зростків, забезпечуючи надійну ізоляцію пошкодженої ділянки без розриву кабельної лінії.

На внутрішню поверхню кожуха нанесений шар термоплавкого клею, що дає адгезію (прилипання) до будь-яких матеріалів і згладжує нерівності та порожнечі, забезпечуючи високий рівень герметизації пошкодженої ділянки кабелю.

Довжина відрізків манжети становить 900 мм. (Розміри до усадки та після представлені в таблиці).

Повний опис
Згорнути