Інструмент для обпресовування силових наконечників і гільз

Інструмент для обпресовування силових наконечників і гільз

Призначення: для обпресовування неізольованих мідних і алюмінієвих наконечників і гільз.

Профіль обпресування: гексагональний (обпресована частина наконечника або гільзи в перерізі має форму рівностороннього шестикутника);

1. Інструмент для силових наконечників і гільз гідравлічний:

Температури експлуатації: від -10 до + 50С°.

Діапазон перерізів (номіналів наконечників): відповідно до номіналів матриць, що надаються у комплекті.

* Матриці поставляються в комплекті, мають однакові номінали як для мідних так і для алюмінієвих наконечників, але при роботі з алюмінієвими наконечниками рекомендується ретельно підходити до вибору номіналів матриць, керуючись реальними розмірами наконечників.

  • Кожен гідравлічний інструмент має ручний клапан для скидання тиску в робочому циліндрі, а інструменти KYQ-300В і KYQ-400 також оснащені автоматичними клапанами для стравлювання зайвого тиску.
  • Всі інструменти комплектуються наборами матриць, мають компактні розміри, відносно малу вагу і поставляються в пластикових кейсах з руків'ям для зручності перенесення.

2. Інструмент для силових наконечників і гільз механічний:

Температури експлуатації: від -30 до + 60С°.

Діапазон перерізів (номіналів наконечників): відповідно до номіналів револьверних матриць, але РЕКОМЕНДОВАНІ тільки для мідних наконечників і гільз.

* Інструмент обладнаний двома «револьверними» матрицями, які потрібно синхронно прокручувати, виставляючи потрібний номінал. Під час змикання два краї такої матриці сходяться не синхронно, а з невеликим перекосом, що нормально переноситься мідними стінками наконечників, але при роботі з алюмінієвими наконечниками може призвести до продавлювання стінки з одного боку.

Тому, за необхідності використання механічних інструментів для обтиску алюмінієвих наконечників і гільз, слід діяти дуже обережно, і безперервно контролювати хід обпресовування.

  • Забороняється працювати інструментом з проводами, що знаходяться під напругою.
  • Забороняється створювати додатковий тиск в системі після того як матриці зімкнулися до упору (за винятком інструментів з клапаном стравлювання зайвого тиску).
  • Забороняється використовувати інструмент для деформації будь-яких інших матеріалів крім алюмінію і міді.
  • Завжди потрібно скидати тиск в системі повністю після завершення обпресування.
  • Завжди слід правильно вибирати номінал матриць, виходячи з перерізу проводу і наконечника, а також візуально контролювати хід обпресовування для виключення фактів недостатнього обтиску або надмірного роздавлювання стінок наконечника.
  • При регулярному використанні інструменту потрібна заміна мастила (кожні 1-2 роки).
Повний опис
Згорнути