Клема гвинтова на Din-рейку з розмикачем FJ-5MTK

Клема гвинтова на Din-рейку з розмикачем FJ-5MTK

Write a review

Note: HTML is not translated!

Серія клем: FJ..MTK.

Призначення: для можливості оперативного розмикання електричного кола, комутованого через клему, встановлену на DIN-рейку, без вилучення провідників, підключених до клеми.

Тип фіксації проводів: гвинтовий.

Установлення: на монтажну рейку з профілями: 35*7,5мм.

Робочі температури: від -40 до +80 °С.

Температура монтажу: від 0°С і вище.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

  • Клеми з розмикачами мають просту і надійну конструкцію. Для розмикання кола достатньо з малим зусиллям підчепити викруткою виступ на відкидній кришці оранжевого кольору.
  • Корпус клеми виготовлений з нейлону 66, що робить його пластичним і міцним одночасно. Пластичність матеріалу має велике значення при встановленні клеми на монтажну рейку.
  • Гвинти контактних груп виготовлені з високоякісної сталі, що забезпечує надійний контакт і фіксацію провідника в клемі, а також зводить до мінімуму ймовірність пошкодження нарізі під час монтажу. Обов'язковою умовою є правильне зусилля затягування гвинтів (див. в таблиці).
  • При перевертанні клеми гвинти залишаються в своїх посадкових місцях, навіть якщо вони були попередньо ослаблені.
  • Клеми з розмикачами мають спеціальні місця для установлення маркувальних бирок (ZB), які поставляються окремо від клем.
  • Клема з розмикачем має можливість з'єднання з такими ж клемами за допомогою перекладок EB10-6, які вводяться в клеми збоку, в отвори для провідників.