Клема прохідна пружинна на Din-рейку FJ1-2,5/4

Клема прохідна пружинна на Din-рейку FJ1-2,5/4

Write a review

Note: HTML is not translated!

Серія клем: FJ-1.

Призначення: для надійного та швидкого з'єднання провідників різних перерізів з побудовою упорядкованих рядів клем на монтажній рейці в електричних щитах (шафах). Підходять для з'єднання фазних, нульових і провідників заземлення.

Тип фіксації проводів: пружинний (пружини постійного тиску).

Установлення: на монтажну рейку з профілями: 35*7,5 мм.

Робочі температури: від -40 до +80 °С.

Температура монтажу: від 0°С і вище.

Номінальна напруга: див. в таблиці.

Номінальний струм робочий: див. в таблиці.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

  • Клеми прохідні пружинні серії FJ-1 мають надійну і просту конструкцію, яка забезпечує високу швидкість монтажу клем на DIN-рейку і фіксації провідників в клеми, а також тривалий термін служби виробу.
  • Корпус клеми виготовлений з нейлону 66, що робить його пластичним і міцним одночасно. Пластичність матеріалу має велике значення при встановленні клеми на монтажну рейку.
  • Матеріал корпусу має високий індекс пригамування процесу горіння, а також одне з найвищих значень температури плавлення з усіх полімерів, що збільшує ступінь безпеки використання даних клем в електричних щитах.
  • Пружини контактних груп виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує надійний контакт і фіксацію провідника в клемі. Обов'язковою умовою є введення проводу в клему на правильну довжину, яка дорівнює довжині зачищення проводів (див. в таблиці).
  • При перевертанні клеми пружини і деталі контактних груп залишаються в своїх посадкових місцях.
  • Клеми з'єднувальні пружинні мають спеціальні місця для установлення маркувальних бирок (ZB-S), які поставляються окремо від клем.
  • Клеми прохідні на дин-рейку серії FJ-1 мають можливість підключення планок з'єднувальних (перекладок) серії Т.