Клема прохідна гвинтова на Din-рейку FJ-35

Клема прохідна гвинтова на Din-рейку FJ-35

Write a review

Note: HTML is not translated!

Серія клем: FJ.

Призначення: для надійного і зручного з'єднання провідників різних перерізів з побудовою упорядкованих рядів клем на монтажній рейці в електричних щитах (шафах).

Тип фіксації проводів: гвинтовий.

Установлення: на монтажну рейку з профілями: 35*7,5мм.

Робочі температури: від -40 до +80 °С.

Температура монтажу: від 0°С і вище.

Номінальна напруга: див. в таблиці.

Номінальний струм робочий: див. в таблиці.

Сертифікація в Україні: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1.

  • Клеми прохідні гвинтові серії FJ мають надійну і просту конструкцію, яка забезпечує високу швидкість монтажу клем на DIN-рейку і фіксації провідників в клеми, а також тривалий термін служби виробу.
  • Корпус клеми виготовлений з нейлону 66, що робить його пластичним і міцним одночасно. Пластичність матеріалу має велике значення при встановленні клеми на монтажну рейку.
  • Гвинти контактних груп виготовлені з високоякісної сталі, що забезпечує надійний контакт і фіксацію провідника в клемі, а також зводить до мінімуму ймовірність пошкодження нарізі під час монтажу. Обов'язковою умовою є правильне зусилля затяжки гвинтів (див. в таблиці).
  • При перевертанні клеми гвинти залишаються в своїх посадкових місцях, навіть якщо вони були попередньо ослаблені.
  • Фіксація провідників здійснюється за допомогою притискних рамок, які також виготовлені з нікельованої латуні і збільшують загальну площу контакту в контактній групі.
  • Клеми з'єднувальні гвинтові мають спеціальні місця для установлення маркувальних бирок (ZB), які поставляються окремо від клем.
  • Клеми прохідні на дін-рейку серії FJ мають можливість підключення планок з'єднувальних (перекладок).